Warsztaty i konsultacje


 Najbliższe warsztaty:


- 17 listopada, g. 10:00 pomieszczenia szkoły rodzenia Femina, Poznań - warsztaty dla początkujących (kangur + kieszonka)

- 18 listopada, g. 10:00 pomieszczenia szkoły rodzenia Femina, Poznań - warsztaty plecakowe (plecak prosty)

Szczegóły tutaj.

____________________________________________________________________Prowadzę konsultacje indywidualne oraz warsztaty w małych grupach.

KONSULTACJE:
Prowadzone są w Waszym domu, aby stworzyć przyjazne, bezpieczne i spokojne miejsce do nauki. Spotkanie potrwa około 2-2,5 godziny i w tym czasie wspólnie określimy Wasze potrzeby i oczekiwania, porozmawiamy na temat potrzeb dziecka, rozwoju kręgosłupa i zasad prawidłowego wiązania chusty. Dobierzemy odpowiednie wiązanie i chustę. Najwięcej czasu przeznaczymy na ćwiczenia praktyczne – najpierw z lalką, później z dzieckiem.
Po konsultacji istnieje możliwość wypożyczenia chusty. Więcej informacji tutaj.
Koszt: 150zł
Istnieje także możliwość przeprowadzenia konsultacji indywidualnej u mnie w domu, wtedy koszt takiego spotkania wynosi 100zł.
U W A G A! Obecnie konsultacje indywidualne przeprowadzam tylko w weekendy.
 
WARSZTATY:
Zapraszam do współpracy wszystkie miejsca przyjazne rodzicom (szkoły rodzenia, kluby malucha, kawiarnie dla mam). Chętnie poprowadzę warsztaty dla większej liczby osób.
A może zebraliście się w grupę 2-5 par i chcielibyście wspólnie nauczyć się wiązać chustę? Skontaktujcie się ze mną - wspólnie wybierzemy miejsce i termin spotkania.
Koszt: 50zł za osobę / 80zł za parę

DOSZKALANIE:
To maksymalnie godzinne spotkanie indywidualne, na którym pomagam dopracować znane uczestnikowi wiązanie. Na doszkalaniu nie uczę wiązania od podstaw. Zapraszam do mnie do domu (po wcześniejszym umówieniu się).
Koszt: 30zł za pół godziny / 50zł za godzinę

Działam na terenie Poznania i w okolicach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz